Pravidla návštěv platná od 12.12.2022.

Vážení rodinní příslušnící a blízcí našich klientů,

vzhledem k zhoršené epidemické situaci v našem zařízení (obou budovách), přijměte prosím toto nařízení - nutná dezinfekce rukou při vstupu do budovy a nošení respirátoru od vstupu do budovy po dobu celé návštěvy. Zdržujte se prosím pouze na pokojích nebo ve venkovních prostorech, pokud to počasí dovolí. V případě, že Vy sami nejste zdravotně zcela v pořádku, prosím, nechejte návštěvu na den, kdy budete plně zdraví.

Rodinné příslušníky klientů, kteří jsou nemocní, vždy telefonicky informujeme.

Dodržujte prosím návštěvní hodiny - v Domově se zvl. režimem (4. patro budova A, 2. a 3. patro budovy B) od 10:00 do 11:30, následně od 15:00 do 17:00 hodin, v Domově pro seniory (1., 2. a 3. patro budovy A, 1. patro budovy B) od 8:00 do 18:00 hodin.

Vstupujte do budouvy A (staré budovy) hlavním vchodem a do budovy B (nové budovy) vchodem z parkoviště, už tedy ne přes starou budovu.

 

Dbejte prosím těchto opatření v rámci ochrany Vašich blízkých, Vás i našich zaměstnanců. V případě rozšíření nákazy bude naší povinností Vilu dle nařízení Krajské hygienické stanice v Opavě pro návštěvy uzavřít. A to nikdo z nás nechce...

Děkujeme za Vaši podporu, pochopení a spolupráci.

Příjemnou adventní dobu.

Vedení Vily Vančurova

Zpět na aktuality