Prosíme o respektování pravidel pro návštěvy

Pravidla návštěv od 27.5.2020 pro Vilu Vančurovu o.p.s. do odvolání.

1.    Telefonicky si zarezervujte dopředu čas návštěvy, na telefonním čísle recepce 737 273 243. Rezervace je možná pouze od pondělí do pátku v době od 8 - 11:30.

        Na zmeškané hovory bude zavoláno zpět. Respektujte prosím časovou náročnost a práci všech zaměstnanců.

2.    Na pokoji je povoleno u 1 klienta max. 2 dospělé osoby v čase od 14.00 - 14.45, od 15.00-15.45, od 16.00-16.45 hodin. Návštěvy budou takto omezeny, aby se mohlo vystřídat během dne více lidí u klienta a pokoj se stihl vydezinfikovat před další návštěvou.

3.    Návštěva si zazvoní na zvonek Recepce (od PO-PÁ), na zvonek Sesterna (v Sobotu a Neděli). Po vstupu přes výtah použijte dezinfekci rukou. Vstup pouze s rouškou, kterou musí mít návštěva po celou dobu nasazenou i před klientem.

4.    Každý návštěvník se musí přijít ohlásit na recepci (o víkendu na Sesternu), kde bude zapsán do návštěvní knihy, bude mu změřena teplota a podána dezinfekce.

5.    Po ukončení návštěvy se opět příjdete odepsat na recepci (o víkendu na sesternu), aby mohl být pokoj vydezinfikován a klient přijmout případnou další objednanou návštěvu.

6.    Během návštěvy můžete využít k návštěvě pokoj klienta nebo areál zahrady.

7.     Na vícelúžkovém pokoji může návštěva proběhnout se souhlasem obou klientů a oddělením paravanem.

8.    Nepoužívejte prosím k návštěvám Jídelnu ve 3.patře a to z hygienických důvodů.

 

Děkujeme za respektování těchto pravidel, kterými se musíme řídit dle nařízení vlády ČR a předcházíme tím případné nákaze Covid-19.

ředitel Vila Vančurova o.p.s.

Zpět na aktuality