Nabídku volných pracovních míst naleznete zde na webových stránkách v sekci volná místa.

DO NAŠEHO TÝMU HLEDÁME:

PRACOVNÍKY V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE/ Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče. 

Nabízíme 5 volných pracovních míst na pozici PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE. Práce na plný úvazek v nepřetržitém provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 23.100 do 25.700 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je základní + kurz pracovníka v sociálních službách (možno dodělat v průběhu 18 měsíců od nástupu do zaměstnání). Místem pracoviště je Vila Vančurova, okres Opava. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný IHNED.

Další informace Vám poskytne Michaela Mašlanová, tel.: 730 563 035, e-mail: vedoucipece@vilavancurova.cz.

PRAKTICKÁ NEBO VŠEOBECNÁ SESTRA

Nabízíme 2 volná pracovní místa na pozici PRAKTICKÁ NEBO VŠEOBECNÁ SESTRA. Jedná se o práci na plný úvazek, DPP nebo DPČ v jednosměrném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou s ohodnocením od 28.800 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je střední odborné s maturitou. Místem pracoviště je Vila Vančurova, okres Opava. Pozice je vhodná i pro absolventy středních, vyšších a vysokých škol. Nástup možný IHNED.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: vrchnisestra@vilavancurova.cz.

 

PRACOVNICE ÚKLIDU

Nabízíme 2 volná pracovní místa na pozici PRACOVNICE ÚKLIDU. Jedná se o práci na DPP nebo DPČ v jednosměrném provozu, a to jako zástup za dovolené. Pracovní poměr na dobu určitou s ohodnocením od 19.200 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ukončené základní. Místem pracoviště je Vila Vančurova, okres Opava. Nástup možný IHNED.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: vrchnisestra@vilavancurova.cz.

 

NA LETNÍ MĚSÍCE PŘÍJMEME BRIGÁDNICE/BRIGÁDNÍKY - studentky a studenty zdravotních a sociálních škol - NA POZICI PRACOVNICE, PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Zpět na aktuality