Volná místa

Aktivizační a kulturní pracovník

Náplň práce:

  • zabezpečení a vedení zájmové činnosti pro klienty Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem (plány činností, kulturní akce, individuální a skupinové aktivity) pro cílovou skupinu senioři (průměrný věk v zařízení je 87 let) vyžadující komplexní ošetřovatelskou péči a pro seniory s demencí
  • koordinace dobrovolníků
  • výzdoba zařízení, vedení kroniky, psaní článků do tisku
  • evidence v programu Cygnus 2, jednoduchá aktualizace webových stránek

Požadavky:

  • bezúhonnost podmínkou
  • SŠ s maturitou (obor sociální, pedagogický nebo odpovídající vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.), případně VŠ obor edukační péče o seniory
  • pozitivní vztah k seniorům, empatii, trpělivost při péči o seniory s Alzheimerovou demencí a jiným duševním onemocněním
  • vhodné pro komunikativní a kreativní lidi s výtvarným či hudebním cítěním
  • samostatnost a organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, smysl pro týmovou práci
  • uživatelská znalost práce s PC

Výhodou:

  • předchozí zkušenost s prací v sociálních službách
  • zkušenost s aktivizací (např. trénování paměti, jemné motoriky, výtvarné techniky, zahradničení, zpěv, hra na hudební nástroj)
  • znalost programu Cygnus 2

Nabízíme:

  • nástup od 1.5.2020 na plný úvazek, dlouhodobý zástup za mateřskou (cca 2 roky), s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • pracovní doba od 8.00 – 16.30 hod. (případně od 7.30 – 16.00 hod.)
  • stravenky, 5 týdnů dovolené
  • nástupní plat 18.500 Kč + motivační odměny 3000 Kč po zapracování
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru aktivizace a soc. péče

Kontakt:

  • zašlete Životopis  a Motivační dopis s uvedením aktivizačních programů pro naše seniory
  • email recepce(zavináč)vilavancurova.cz
  • Vila Vančurova o.p.s., Vančurova 5, Opava 746 01

Upozornění:

  • pouze vybraní uchazeči budou písemně kontaktování k osobnímu pohovoru, který proběhne v měsíci březnu
  • zasláním osobních údajů, uchazeč souhlasí se zpracováním osobních a citlivých údajů po dobu výběrového řízení